Celebrity (skutečné postavy) v South ParkuSalma Hayek(ová)

možno též Selma, HeyekRozená Salma Hayek-Jimenez, nyní vysoká 158cm se narodila v jihovýchodním Mexiku, otec Libanonec, matka Mexičanka. Salma odstartovala svou kariéru v seriálech mexické TV na konci 80tých let. Po této relativně snadné kariéře se vydala do L.A. do Hollywoodu. Po několika menších rolích začala být považována za dobrou herečku, když v r.1995 hrála v Desperádovi. Vrátila se do Mexika, kde v témže roce natočila film Callejón de los milagros a byla nominována na Ariel (Cena mexické akademie). Hayeková je považována za první mexickou herečku od dob Dolores Del Río, která se v Hollywoodu stala hvězdou.
Americkým magazínem People byla zařazena mezi 50 nejkrásnějších lidí na světe. Její první jméno v italštině znamená 'mrtvola'. Je dislektička. Byla zařazena na 8.místo ze sta nejvíce sexy žen (thaiwanský FHM 2001).
Často spolupracuje s Antoniem Banderasem a Robertem Rodriguezem.
Mluví plynně anglicky, arabsky, španělsky a portugalsky.Sally Struthers(ová)


Rozená Sally Ann Struthers. Rozvedená, exmanžel William Rader, 1 dítě - dcera Samantha Rader.
Byla dlouhou dobu mluvčí Dětského křesťanského fondu, objevila se v několika spotech širších veřejných služeb pro děti v 80tých letech. Hrála v několika filmech a tři roky vstupovala v turné Pomády.Kathie Lee Gifford(ová)Rozená Kathryn Lee Epstein. Vysoká 165cm. Vdaná, exmanžel Paul Johnson (I), současný manžel Frank Gifford, 2 děti.
Studovala drama a hudbu na Oral Roberts University, nedokončila.
Byla obviněna v 1996 z provozování robotárny v Hondurasu v souvislosti s jejím oděvním řetězcem. V březnu 2000 se chystala podat žalobu na National Enquirer za články o jejích dětech.
V sedmnácti se stala Miss Junior v Marylandu. Na střední škole dělala roztleskávačku. Ucházela se o roli Tiffany Welles(ové) v "Charlie's Angels" (1976) a byla odmítnuta s tím, že není dost hezká. Roli dostala Shelley Hack(ová), která byla později nahrazena, protože nebyla dobrá herečka.
Má domy v Greenwich (CT), Key Largo (FL), Nantucket (MA) a lyžařské kondominium v Coloradu.
Kathie vydala několik alb s křesťanskou hudbou pod vlastní značkou 'Lamb Records'. Album z r.2000 'The Heart of a Woman' je již popové.
Její bratr je reverend David Paul Epstein, pastor Calvary Baptist Church na Manhattanu.


Leonard Maltin

Leonard Maltin, filmový zpravodaj, Entertainment Tonight Od roku 1982 pracoval jako filmový dopisovatel/zpravodaj a historik pro Entertainment Tonight - číslo jedna v publikování. Před tím měl místo na fakultě New School for Social Research v New York City. Vystudoval New York University. Napsal množství článků a knih týkajících se kina, včetně jeho ročníku "Leonard Maltin's Movie and Video Guide", který je považován za rozhodující referenční materiál na světě. V součastnosti je Maltin filmovým kritikem pro Playboy. Má rovněž svůj pořad v rádiu. V průběhu 90tých let získal různá ocenění.
Žije v San Fernando Valley spolu se svou ženou a dcerou, mj. učí na University of Southern California School of Cinema and Television.

ZPĚT