South Park - popis dílůSP_I_01

Carman ráno na zastávce vypráví klukům, jak se mu zdálo, že ho unesli ufouni. Pak u nich zastaví Šéf a ptá se jich, jestli náhodou neviděli ufouny. Oni řeknou, že se s nima setkal Cartman. Šéf se ho ptá, jestli mu náhodou nedali do prdele anální sondu, a ať kluci dávají na Cartmana bacha. Když pak přijede školní bus a kluci odjíždějí, vidí Kyle, jak jeho malého brášku unášejí ufouni.
Strážník Barbrady je povolán k případu sežraných a zmizelých krav, ale neshledává na tom nic zvláštního.
Ve třídě se Kyle snaží omluvit z vyučování kvůli hledání brášky, ale Garrison resp. Pan Klobouk ho nepustí. Cartman začíná pouštět ohnivé prdy a zapaluje některé spolužáky. U oběda to Kyle vypráví šéfovi. Ten zmáčkne požární alarm a kluci utečou ze školy. Venku ke klukům přilítne létající talíř. Mrsknou po něm šutr, talíř odpoví střelbou a trefí Kennyho, který spadne na silnici. Tam ho přeběhne stádo krav, ale Kenny ještě žije, dokud ho svým policejním autem nerozmašíruje Barbrady.
Wendy navrhne použít Cartmana jako návnadu, aby přilákali ufouny. Přivážou ho ke stromu a po chvíli Cartmanovi vyleze z prdele třiceti metrový satelit. Když mu to ostatní říkají, Cartman tomu pořád nevěří. Po chvíli přilítají ufouni. Kyle je prosí, aby pustili jeho brášku. Když to nezabere, začne jim nadávat. Pak se malý Ike objeví u východu a skočí dolů. Mezitím dají ufouni kravám dárek, protože je vyhodnotili jako nejchytřejší bytosti na zemi. Při odletu vcucnou ufouni Cartmana do lodi.
Druhý den stojí na zastávce do školy jen Stan a Kyle a diví se, kde je Cartman. Ten najednou spadne z nebe a povídá klukům o snu, kdy mu udělal moncla Mike Tyson. Kluci mu řeknou, že to ale nebyl sen, že toho moncla fakt má.


SP_I_02

Stanův strejda Jimbo a jeho přítel válečný veterán Ned vzali kluky na lov. Když dojeli na místo, každý dostal pušku a pivo a šli. Před střelbou a nevinná zvířátka vždycky Jimbo zařval: "Poroz, řítí se na nás!" a spustil palbu.
Mezitím v seismickém centru Stanův táta zaznamenal vysokou erupční aktivitu a šel to hlásit starostce. Na dotaz, jak je to vážné, zhodnotil situaci: "úplně v prdeli". Šéf při tom upozornil, že některé děti ze školy stanují v okolí vulkánu (naši kluci). A tak byla zorganizována záchranná výprava. Na jejím počátku proběhlo školení, promítané na plátno- při nebezpečí lávy se stačí skrčit a přikrýt :o)) a láva vás neškodně přeteče.
Kluci si na lovu večer u ohně vyprávějí příběhy. Cartman si vymyslí obludu Masáka. Všichni se mu smějou a tak se Cartman rozhodne, že je vystraší - navlíkne si masku a zmizí do hor. Na druhý den ráno není Cartman k nalezení. Vydají se ho teda hledat a po cestě narazí na "Masáka" (převlečený Cartman). Začnou ho honit, Cartman v masce utíká. Pak projeví svou totožnost, když ho má Stan na mušce. Láva ze sopky teče a zabíjí ty, co zvolili taktiku "skrčit se a přikrýt". Kluci utíkají k městu, ale narazí na hluboký kanál, který má svést lávu kolem města. Kennyho zasáhne žhavý balvan ze sopky, ale přežije to. Vypadá to beznadějně, láva se blíží, ale objevuje se opravdový Masák, ze stromu uplete velký koš a přehodí všechny na druhou stranu kanálu a tak je zachrání. Starostka podává Masákovi kytky, "Masák přítel", Stan bere pušku a zastřelí ho do hlavy. Ned znechuceně odhazuje zbraň a náhodně vyšlá rána zabíjí Kennyho. Kluci nechápou podstatu lovu a odcházejí se koukat na grotesky.


SP_I_03

Cartman vyhrál soutěž o esej na téma "zachraňte naši planetu". Wendy se tomu nechce věřit. Do třídy přichází starostka a sděluje, že cenu vítezi předá sama
Kathie Lee Giffordová. Učitel Garrison vzpomíná, jak ho Kathie Lee kdysi porazila v soutěži malých talentů a zničila mu tak kariéru. Pan Klobouk navádí Garrisona, aby Kathie Lee zabil. Garrison váhá, chvíli vzdoruje, ale pak si jde do Jimbova obchodu koupit pořádnou pušku.
Cartman zatím žere Posilovač 4000, aby si vylepšil postavu - nabral svaly. Tlousne a tloustne.
Wendy čmuchá v kanceláři pana Garrisona, aby zjistila, s jakou esejí vlastně Cartman vyhrál tu celonárodní soutěž. V tom tam přijde Garrison a Wendy uslyší, jak se s panem Klouboukem domlouvají, že zabijou Kathie Lee.
Město se s nadšením připravuje na velkou událost. Garrison vyzbrojen puškou si hledá vhodnou polohu pro snipera. Wendy to řekla Stanovi, co Garrison chystá a jdou ho hledat. Mezitím přijíždí Kathie Lee. Garrison je už na místě. Děti ho našly a přemlouvají ho. Nakonec neúspěšně. Garrison vystřelí, v tom okamžiku rupne pódium pod šíleně tlustým/namakaným Cartmanem, to katapultuje Kennyho a ten se hlavou nabodne na vlajkový stožár a sjede až dolů. Kathie Lee přežila a tlustý Cartman se nakonec dostal do televize, ale jako nejtlustší člověk: "svaly, svaly, svaly!..."

SP_I_04

Kluci čekají na zastávce na bus. Přiběhne pes a Stan klukům říká, že to je jeho nový pes a že je to největší drsňák v South Parku. Cartman se směje a říká, že nejdrsnější se Sylvestr. Stan říká, že Sparky je silnější a že Sylvestrovi natrhne prdel. Psi chvilku kolem sebe běhají a pak na něj Sparky skočí, ale zezadu a ojede ho, Sylvestr s kňučením a staženým ocasem odběhne. Kluci dojdou k závěru, že Sparky je teplej, Stan se s tím nechce smířit.
Ve škole trénujou kluci americký fotbal. Na Pipa nezbývá helma a šéf mu říká, že musí hrát bez ní. Po zápase přijde za Stanem jeho pes a Stan je na něj hrdý, že za ním našel cestu. Je tam pes i od jiného chlapečka a Sparky ho hned ojede. Všichni nadávají na Sparkyho, že je to buzík.
Kluci mají hrát za Southparkské Krávy am.fotbal proti Middleparkským Kovbojům a do Stana jsou vkládány naděje, že poprvé nebude South Park poražen s nulou.
Kluci se snaží naučit Sparkyho, aby nebyl teplej. Ten se urazí a uteče z domova. Přijde až k útulku Velkého Teplého Ala, kde žijou všechny nechtěné gay zvířátka.
Stan je smutný, že se mu ztratil Sparky a místo na zápas ho jde hledat. Dojde až k útulku Teplého Ala a ten ho pozve dál, tam Stan najde Sparkyho a je šťastný. Mezitím už začal zápas a Šéf nervózně shání Stana, Southparkští dostávají od Kovbojů na prdel. V jednom souboji má Kenny míč, utíká, pak ho ale chytnou za ruce, utrhnou mu je a urvou mu i hlavu. "Zabili Kennyho. Vy parchanti!" Stan chce zatím odvést Sparkyho domů, že musí stihnout zápas a pak zapracujou na jeho 'odteplení'. Teplý Al vidí, že to Stan pořád ještě nechápe, tak vezme Stana na projížďku světem teploušů a vysvětlí Stanovi, že teplí jsou tu už od pravěku a Egypta a že je to normální a fajn být gay. Stan pochopí a se Sparkym odchází. Na zápas se vrací na konec, aby ještě pomohl uhrát jediné body a všichni tak slaví, že Krávy neprohrály s nulou. Stan jako hrdina zápasu má pak proslov a na konci řekne, že je normální být gay. Pak se zjeví Velký Teplý Al se všemi gay zvířátky a lidi si je zase rozeberou domů.

SP_I_05

Kluci čekají na zastávce, nejdřív se smějou, že Stan má moncla, což mu udělala ségra a pak se diví, kde vzal Kyle toho slona, co má na obojku. Pak přijede školní autobus a Kyle tam slona nechá s tím, že je to nové retardované dítě a tudíž musí jiným autobusem. Cartman se zmíní, že jemu koupila máma vietnamské prase, které je dost malé na to, aby ho mohl mít doma.
Ve škole vypráví Garrison o genetickém inženýrství. Kyle se ptá na možnost skřížení slona s prasetem, že by tam vzniklo slonoprase, tedy slon velikosti prasete, aby ho bylo možno chovat doma. Všichni to považují za skvělý nápad. Jeden z žáků - Terrence (syn Dr.Mephista) - se mu vysmívá, že on naklonuje dřív celého člověka, než Kyle skříží slona s prasetem. A tak vyhlašuje Garrison soutěž: "Výborně, dva naši nejlepší žáci jsou v klonové válce!" [že by to předznamenalo nyvý díl Star Wars - 'Klony útočí' ? :o)]
Kluci se vydají na ranč genetického inženýrství za Dr.Mephistem. Ten je jejich nápadem nadšen, ale zklame je, protože sloní a prasečí DNA se nadají zkřížit. Nabídne ale, že aspoň přidělá Cartmanovu praseti pár prdelí :o)) Přitom odebere Stanovi "nenápadně" vzorek krve. Kluci utíkají.
Naši chlapci přijdou se stejným nápadem za Šéfem a ten jim taky zazpívá, že sloní a prasečí DNA k sobě nejdou. Pak jim ale nevrhne klasický postup - aby ten slon pomiloval prase. A aby se to podařilo, musejí oba ožrat. Kluci se do toho pustí i proti vůli Cartmana.
Mezetím se Terrencovi už podařilo naklonovat nohu, ta kopla Cartmana do držky. A u Mephista klonujou ze vzorku Stanovy krve obludu (s obrovskou hlavou je jednou dlouhou rukou) trochu podobnou Stanovi. Ta jim uteče, resp. ji pustí a klon začne demolovat South Park.
Klukům se podaří ožrat slona i prase (je to ona, Flafinka), ta podrží slonovi a hups.
Stan přemluví svůj klon, aby šel s ním domů a namlátil za něho jeho ségře ("Shelly zlá, Shelly moc zlá! "). Klon dělá doma bordel, vrazí Kennymu, ten odlítne přímo do mikrovlnky, ta se zapne a upraží ho. Objevuje se Shelly, chce zase Stana (klona) zbít, dá mu pořádné čelo a omráčí ho. Do domu se už sbíhají lidi, mimo jiné i Dr.Mephisto. Klon už se probírá, Mephisto ho vlastnoručně odpráskne do hlavy, aby už nepáchal škody.
Ve škole probíhá vyhodnocení genetické soutěže. Terrenc představuje pětiprdelní opici a zdá se, že má vyhráno. Ale naši kluci dotáhnou klec s Flafinkou, která už porodila. A malý čuník je dost podobný panu Garrisonovi. Kluci to nechápou. Garrison jim dává první cenu, aby se v tom nerýpali.

SP_I_06

Stanův děda slaví 102.narozeniny. Na dotaz, co by si přál, odpoví: "zabij te mě, já chci umřít". Všichni se mu smějou, že žertuje. Ale děda to myslí vážně. Pokouší se zastřelit brokovnicí, ale mine. Ptá se Stana:
"Billy, chceš si vydělat dolar?"
"Dědo, ale já nejsem Billy, já jsem Stan."
"No tak, Billy, chceš si vydělat ten dolar nebo ne?"
"Jasně že chci, dědo."
"Tak pro mě uděláš jednu věc, Billy..."
"Já tě nezabiju, dědo."
"A proč ne, Billy?"
"Protože bych měl průůůser."
"Ty nevděčněj parchante!"
Kyle doma kouká na Terence a Filipa. Vidí to jeho matka a je zděšena, jaký kanální humor její syn sleduje. A tak obvolá všechyn matky spolužáků. Na druhý den ve škole Cartman mlátí Kyla za to, že jeho matka je kráva, protože kvůli ní se nemohl dívat na oblíbený seriál Terenc a Filip. I ostatní jsou nasraný.
Kylova matka zorganizuje hnutí za zákaz Terence a Filipa a jdou demonstrovat za jeho zákaz před televizní stanici. Všichni postupně dostanou sračku, kterou jako první přitáhl do školy Kenny a od něj se nakazil pan Garrison a od něj pak ostatní dospělí. Z praku se na protest vystřelují proti televizní věži.
Mezitím Stanův děda vezme vnuka a zavře se s ním do pokoje, zhasne a pustí Enyu, aby viděl, jaké to je být starý. Stan je z toho úplně vyřízený a uznává, že nevěděl, jak se děda cítí a že ho teda zabije. Tak s klukama vytáhnou lanem přes větev stromu nad dědu krávu a že ji odříznou, aby to vypadalo jako nehoda :o) V tom se zjeví smrťák s kosou a začně je honit. Kluci utíkají. Nakonec smrťák sáhne na Kennyho a ten umře. Stanův děda začně nadávat, aby ho zabil taky, ale smrťák nechce. Zjeví se dědův dět a říká mu, aby malého Billyho (Stana) nenutil ho zabít, protože by se pak dostal do pekla.
Rodičům se díky smradu ze všudypřítomné sračky podaří dosáhnout stažení Terence a Filipa. Místo toho je zařazen nový seriál s neméně sprostý. Rodiče opět táhnou do boje...

SP_I_07

Je Halloween, slaví ho dokonce i na orbitální stanici Mir :o) Kluci stojí na zastávce, čekají na bus, když tu Mir spadne a zabije Kennyho. Přijede sanitka a odvezou ho do márnice. Tam ho napojí na balzamovací aparaturu. Jeden ze zřízenců nechtěně bez povšimnutí vylije do balzamovací tekutiny worcesterovou omáčku. Jakmile se to dostane do Kennyho, stane se z něj zombie. Utíká z márnice a kousá, koho se dá.
Kluci se scházejí ve škole v kostýmech. Kyle má čubačí masku, Stan jde za střapatého Andyho a Cartman za Hitlera. Když ho uvidí ředitelka, musí jít s ní do kanceláře a tam shlédne poučné video o tom, že fašismus je špatný (ale Cartmanovi se to hrozně líbí a chce to vidět ještě jednou). Ředitelka mu udělá nový kostým, z prostěradla, takže pak Cartman vypadá jako člen kukluxklanu. Všichni kluci včetně Kennyho pak jdou na halloweenskou koledu. Kenny ale každého kouše a zabíjí, takže kluci jsou na něj naštvaní, že nemůžou nic vykoledovat.
Kluci jdou za šéfem zeptat se, co se to se všema děje. Šéf jim řekne, že jsou z nich zombíci a že se musí přijít na to, odkud se vzali. Jdou do márnice, kde odvezli Kennyho, a zjistí, že za to může worcesterová omáčka. Ze šéfa se mezitím stane taky zobie a kluci musí utíkat. Na lahvičce od worcesteru si přečtou, že se nesmí používat jako balzamovací tekutina a na jaké číslo v případě potíží volat. Tak Kyle jde telefonovat. Stan a Cartman mezitím bojují s útočícíma zombíkama, rozřezávají je motorovkama. Kyle se na hot-line dozví, že stačí zabít původního. Tak veme pilu a rozpůlí Kennyho. A všichni se zas stanou normální, teda až na ty už rozřezané :o) Pak jsou kluci na pohřbu Kennyho. Když po obřadu odejdou od hrobu, Kenny se z něj jako přeživší zobmie začne dolovat. Spadne na něj ale náhrobek a pro jistotu ještě letadlo :o)

SP_I_08

Kluci čumí na bednu a uvidí reklamu na pomoc africkým dětem - adopce na dálku= zaslání peněz. K tomu se dávají sportovní digitální hodinky zdarma. Kluky to zaujme a Stan tam zavolá, že by chtěli "adoptovat Eternopijce" :o) Tak se stane a po nějaké době někdo zaklepe na dveře. Místo doručených hodinek tam ale stojí malý africký kluk s velkým kufrem. Začne něco žvatlat, kluci mu nerozumí a pojmenují ho 'hladový Marvin'. Tak ho vemou dovnitř a mají z něj radost, i když nedostali ty hodinky. Volají proto na charitu, že se stal omyl.
Mezitím Dr.Mephisto přijde na radnici a informuje, že se stal průser. Na blížící se den díkůvzání chtěl naklonovat krocany, ale nějak se mu to vymklo, krocani utekli a jsou prý hodně nasraný a zuřiví. Starostka a její asistenti se mu vysmějou.
Kluci vemou hladového Marvina s sebou do školy, tam Garrison a pak ředitelka jim řeknou, že se o něj nemůžou starat, protože jsou malí a že Marvin musí zpět do Afriky. Zavolají na úřad, aby si pro něj přišli. Marvin je první týden u Cartmana. Kouká na televizi, Cartman je někde v kuchyni. Zazvoní zvonek, Marvin otevře a tam jsou agenti z charity a shánějí se po etiopijském chlapci, že se stal omyl. Marvin ukáže do kuchyně. Agenti seberou Cartmana a Marvinovi dají slíbené sportovní digitální hodinky.
Zuřiví krocani mezi tím už dorazili do města a mají na svědomí první oběti
Cartman se ocitá v hladové Africe a je pořádně nasranej. Má hlad, není nic k jídlu. Vydá se na cestu, pomalu umírá hlady.
V soutparku už to je s krocany na pováženou. Šéf vyzývá do boje za svobodu (jako ve Statečném srdci). Krocani se taky mobilizují. Začne tuhý boj, mimo jiné krocani napadnou Kennyho a vyklovnou mu oko. Zabili Kennyho, vy parchanti!
Cartman se doplazil až k budově, kde je ulitá solidární pomoc pro Afriku a organizátorka charity
Sally Struthersová se tam cpe čokoládovým dortem. Cartman to nabonzuje. Nakonec ho odvážejí zpátky domů.
V Southparku lidé vyhráli boj s krocany. Agenti přivezli Cartmana a odvážejí Marvina, ten s sebou bere pozabíjené krocany. Lidé z jeho kmene v Africe ho za to jídlo pak oslavují.

SP_I_09

Pan Garrison nacvičuje s dětma vánoční divadelní předstabvení. Kylova matka, když to přijde omrknout, protestuje, aby její syn v tom účinkoval, protože je Žid a ti vánoce jakožto křesťanské svátky jako takové neslaví (jestli se mýlím, tak mě někdo opravte). Místo toho mají chanuku. Když se pak diskutuje, co by tedy měli hrát, aby se to netýkalo vánoc jako svátku křesťanského, Kyle navrhne, aby zpívalo o panu Hankeym, vánočním hovínku. Všichni říkají fůůůj, co to je a vysmějí se mu. Kyle je smutný a nechce být Žid, chce jako ostatní děti slavit vánoce.
V Southparku se tato "tolerance" vůči různým vyznáním rozvine tak, že se odstraňujou všechny vánoční ozdoby a cokoli, co by mohlo kohokoli pohoršovat.
Kyleovi se zjeví pan Hankey - vánoční hovínko, vyleze ze záchodu a zaprasí celou koupelnu. Rodiče se zlobí. Kyle veme hovínko do školy, aby mu všichni uvěřili, pomaže s ním Cartmana, když ho vyprovokuje. Kyle je poslán za výchovným poradcem, ten mu řekne, že trpí obsesivní fekalofilií a že by se měl léčit. Kluci zavedou Kylea do blázince, tam dostane kazajku a zavřou ho do vypolstrované cely.
Ve škole škole probíhá nevánoční hra. Je to hrůza a všichni si začnou nadávat, že zkazili vánoce. U oběda se ptá šéf a kluci mu řeknou, že je v blázinci, protože pořád viděl nějaké vánoční hovno. "Myslíte pana Hankeyho?", povídá šéf a kluci na něj čumí, jak puci. Celý Southpark jde za Kylem a zpívají mu vánoční píseň. Díl končí, ale pořád tu něco chybí... Kenny poprvé přežil!

SP_I_10

Blíží se Cartmanovy narozeniny a on rozdává pozvánky s tím, co mu mají děti koupit - zeleného megamena, modrého, žlutého... jinak je nepozve. Do třídy přichází nový žák - Damien. Je to syn Satanův, Kennyho promění v ptakopyska a o přestávce na hřišti zapalije houpačky a spustí vichr. Všichni se seběhnou, i Ježíš a Damien mu vzkajuje, že jeho otec - Satan - ho vyzývá na souboj. Ježíš přijímá a všichni si běží vsadit - na Ježíše, zatím.
Den zápasu je stanoven na sobotu, kdy má Cartman narozeninovou párty. A ten je pěkně nasranej. Kluci se rozhodujou, kam půjdou. Když je teď z Kennyho ptakopysk, Cartman musel změnit, co mu má kdo koupit.
A je tu den vážení borců před zápasem - Satan váží přes 100 kilo, Ježíš sotva přes 50. Všichni se zarazí a za výmluv spěchají změnit sázky z Ježíše na Satana. Pouze jeden má sázku na Ježíše.
Cartmanova party začala. Kluci tam jsou, dávájí se dárky. vše je OK, dokud se nedostane řada na Kylea a Cartman zjistí, že mu nekoupil, co měl, ale něco jiného. Nasere se, vypne kolotoč a párty končí. Kluci jdou na zápas. Tam dostává Ježíš pořádnou sodu od Satana, má monokly, svatozář nakřivo atp. V jednom kole se Satan nechá praštit (dotknout) od Ježíše, padá k zemi a nechá se odpočítat. Jen Ješíš a kluci se radují, ostatní pískají, že je to podvod. Nicméně Ježíš je vítěz a všichni prohráli sázky, až na jednoho... Satan je ten jediný, kdo vsadil na Ježíše a tak vydělal šílené prachy. Všem se vysměje a mizí.
Kenny je v tomto díle zastřelen strejdou Jimbem: "ptakopysk, řítí se na nás!" prásk, prásk.

SP_I_11

Pan Garrison jde na plastickou operaci a děti dostanou náhradní učitelku, krásnou slečnu Ellenovou. Všichni kluci jsou jí okouzleni včetně Stana, který blije, když na něj slečna Ellenová promluví. To sere Wendy, žárlí, protože do té doby byl zamilovaný Stan do ní a zvracel, když na něj mluvila ona.
Kluci pořád jen mluví o sečně Ellenové. Tak se to dozví i šéf a jde se jí představit a domluví si s ní schůzku. Když se kluci na druhý den ptají, jestli ji "položil", tak jim Šéf vysvětluje, že ona není na chlapy, ale na holky, že je to lesba. Ale kluci neví, co to znamená.
Slečna Ellenová vyhlašuje soutěž - kdo napíše nejlíp diktát, půjde s ní na večeři. Vyhraje to Stan a Wendy se ještě víc nasere. Přijde do školy zmalovaná a oblečená v černé kůži.
Kluci se snaží stát správnou lesbou a tak u Cartmana lížou zem - jeho máti mu řekla, že správná lesba musí umět lízat koberec :o))
Pan Garrison podstoupil plastickou operaci nosu a má krásný obličej - Davida Hasselhoffa. Chodí po ulicích a ženské za nim šílí, fotí jako model. Po čase ho to začne unavovat a tak se rozhodne podstoupit operaci, aby se vrátil ke svému starému vzhledu.
Jednoho dne do třídy vtrhne arabské komando s ředitelkou a žádá, aby se slečna Ellenová vzdala, že je to špionka a zrádkyně. Ta ale vytrhne jednomu bojovníkovi mačetu, ta ji vyletí z ruky a připíchne Kennyho přes hlavu ke zdi. Slečna Ellenová je zajata a je odsouzena k vystřelení do středu slunce.
Na mejdanu Wendy sleduje, jak raketa míří do středu slunce... psss... a je po slečně Ellenové. Wendy si zamne ruce, že získala Stana zpátky.

SP_I_12

Celá třída je na výletě a dělají archeologické vykopávky. Pip najde starý hrot šípu, ale Cartman tvrdí, že ho viděl dřív. Tak si o něj dají rošambo - Cartman nakopne Pipa do koulí a ten se bolestí svalí. Pak Cartman najde trojůhelník podobný hrotu a zahodí jej. Kyle ho zvedne a najde na něm nějaké značky. Je to část magického amuletu (Pantionský diamant z časů Zintharu - Zintharský trojúhelník). Kluci se díky tomu dostanou do TV zpráv. Cartman chce trojúhleník zpátky, ale Kyle mu ho nemíní dát. A tak se v noci vkrade do Kyleovy ložnice, ale načapou ho; Kyle mu ten trojúhelník nakonec dá, aby měl od něj pokoj.
Zprávy o nálezu kluků uvidí Barbara Streisandová a hned se za nimi vydá, protože ten trojúhelník je poslední část diamantu, která ji chybí, a pomocí něhož se stane vládkyní světa. Zastihne kluky, jak stavějí sněhuláka. Chce po nich ten trojúhelník, ale oni ji (zatím) slušně pošlou do prdele.
Ve škole se objeví
Leonard Maltin a ptá se šéfa, jestli někde neviděl Barbaru Streisandovou, protože viděl tu reportáž o jejich nálezu a tak jsou kluci v nebezpečí, protože Streisandka bude chtít získat trojúhleník za každou cenu. Oba se ji vydávají hledat.
Streisandová se vrací za klukama v přestrojení. Naláká je na prachy a oni s ní jedou, ačkoli by neměli chodit s cizíma. Ale jde přece o prachy... Ve svém doupěti je pak Streisandová mučí, aby prozradili, kde je trojúhelník. Cartman ho má v botě. Streisandová ho spojí s ostatními částmi a začne se měnit, stane se z ní obrovská mega-obluda Mecha-Streisandová a začne demolovat město. Maltin se promění na jinou megaobludu a snaží se ji zastavit, ještě před tím řekne Šéfovi a klukům, aby zavolali Roberta Smithe z The Cure. Matlin dostane nakládačku. Objevuje se Sidney Poitier, mění se na obludu a bojuje s Mecha-Streisandovou. Bez úspěchu. Nakonec se zjeví Robert Smith a po radě od kluků, aby útočil na nos, se mění v obludu a vyhrává nad Streisandovou poté, co jí Zintharský diamant vyrazí z rypáku, ta zeslábne a on ji vymrští do vesmíru, kde exploduje. Robert Smith mizí, kluci vyhazujou Zintharský diamant do koše. Tam ho najde Kyleův malý bráška Ike a stane se z něj Mecha-Ike a díl končí.
Kenny umírá při zápase, kdy bouchne do koule uvázané na špagátě ke stožáru, omotá ho to kolem něj a Kenny se udusí.

SP_I_13

Cartman chybí na zastávce do školy. Kluci se vykašlou na školu a jdou zjistit, co je s Cartmanem. Doma ho najdou na dvorku za domem, jak sedí za stolem spolu s několika plyšovými hračkami, povídá si s nimi, nabízí jim občerstvení a tak - čajový dýchánek. Kluci jsou schovaní, pozorujou ho a jsou z toho znepokojení. Ve škole zajdou za panem Mackey a řeknou mu o Cartmanovi. On jim řekne, že Cartman trpí asi emocionální depresí, áno, a dá jim kameru, aby ho natočili a on tak mohl určit přesnou diagnózu.
U večeře se Cartman ptá své matky, kdo je vlastně jeho otec. Jeho máti mu začne vyprávět o divokém mejdanu, kde byl Eric počat, a že jeho otcem je indiánský náčelník.
U Marschových se Stan, Kyle a děda dívají na bednu, děda to přepne na 'Nejblbější americké domácí video.' Někdo zaklepe, je to Cartman v indiánském oblečení. Chce po Stanovi půjčit kolo, aby mohl zajet do indiánské rezervace a najít tam svého otce. Kluci uvidí v bedně, že nejblbější video vyhraje 10.000 dolarů a tak se rozhodnou, že tam pošlou tu kazetu, na kterou natočili Cartmana, jak si hraje.
Cartman se v rezervaci od náčelníka dozvídá, že on není jeho otec a že poslední chlap, se kterou viděl Cartmanovu matku, byl Šéf.
Kluci stojí na zastávce, Kenny se pokouší nahodit motokáru a kluci si slibujou, že až za to video vyhrajou ty prachy, tak si koupí pořádnou. Objevuje se Cartman, má šílené afro a je oblečený jako černošský rapper. Kluci se diví a on jim říká, že jeho otcem je Šéf. Kennymu se podařilo nastartovat motokáru a ta ho teď tahá po zemi, křakama, až na koleje. To je ještě živý, ale přisviští vlak a rozmašíruje ho. Cartman jde za Šéfem, když je teda jeho otec. Ale ten mu řekne, že on to není a že poslední, koho viděl s jeho matkou, je pan Garrison. Tak Cartman jde do hospody, kde se na to ptá Garrisona a ten mu říká, že taky není jeho otec a že v Southparku není nikdo, kdo ten večer neojel jeho matku. Takže se nedá zjistit, kdo je otcem Erica Cartmana. V hospě se akorát objeví Dr.Mephisto a navrhuje testy DNA, které spolehlivě Cartmanova otce určí. Jenže stojí 3.000 dolarů. Cartman smutně odchází, tolik peněz nemá šanci sehnat.
Stan a Kyle koukají na bednu na 'Nejblbější americké domácí video' a zjistí, že jejich nahrávka Cartmana postoupila do finále. Druhý den na zastávce Cartman vypráví nešťastně klukům, že by chtěl znát svého otce, ale nemá tolik peněz. Kluci se rozhodnou, že když vyhrajou, dají ty prachy Cartmanovi.
Všichni kluci (Kenny už je dead) sedí u Stana a čumí na bednu i s dědou, na 'Nejblbější. . . . . video'. Když Cartman uvidí, co tam kluci poslali (jeho čajový dýchánek s plyšákama), šíleně se na ně nasere a celý zrudne: "za-bít, za-bít". Kluci ale nakonec vyhrajou jen druhou cenu (akorát 3.000 dolarů), vyhraje to děda, který natočil a poslal tam, jak Kennyho tahala motokára a pak ho přejel vlak. Cartman nicméně má prachy na testy DNA.
Doktor Mephisto dokončil DNA testy a všichni jsou v místnosti, aby se dozvěděli výsledek. Mephisto přečte seznam testovaných a díl končí bez odpovědi.

SP_II_01

Tenhle díl není o dění v South Parku. Celý se týká Terrance a Phillipa. Terrance je obžalován z vraždy a u soudu ho hájí Phillip. Žalobcem je Scott, který T&P nesnáší, hlavně jejich humor prdů. Soud dopadne pro Terrance dobře. Scott je naštvaný a dá se dohromady se Saddámem Husajnem. Ten unese Terrancovu dceru, kterou má s Celine Dionovou, a T&P se pro ní vydají do Iráku, nebo Iránu? - "Irák, Irán, vždyť je to jedno." Když se pak vrátí zpátky, všude v Kanadě vysí Saddámovy vlajky a všude jsou Irácká vojska. T&P vymyslí plán, jak dostanou Saddáma z Kanady pryč - samozřejmě prdama. A tak se i stane.

SP_II_02

Nacházíme se v místnosti, kde skončil poslední díl první série. Dr. Mephisto má zodpovědět otázku, kdo je otcem Erica Cartmana. Vedle kluků se najednou zhmotní Kenny (v tamtom díle ho přejel vlak). Najednou zhasne světlo a ozvou se výstřely. Když se opět rozstvítí, Mephisto leží na zemi v krvi. Cartman začne bědovat, ale Mephisto není mrvý. Je postřelený, v bezvědomí a musí do nemocnice. "Kdo postřelil Mephista?" Vrah je pořád na svobodě. "Kdo příjde na řadu jako další?"
Šéf a kluci vezou autem Mephista do nemocnice, je to přes hory, pořád do kopce, navíc začíná sněžit.
V South Parku se objevují filmaři z cyklu "Američtí zločinci" a chtějí natočit případ postřelení Mephista.
Na klinice nechtěného těhotenství žádá Cartmanova matka o interupci - plodu (Cartmanovi) je 8 let, což je tak 40.trimestr. Pracovnice jí řekne, že tak pozdě to není možné a že by se musel změnit zákon a ten mají na starosti kongresmani, tak ať si zajde za tím svým.
Šéf a kluci přivážejí Mephista do nemocnice. V čekárně je narváno naléhavými případy (sekyra v hlave, nůž v krku apod.). Navíc sestra je bezruká :o)
Cartmanova matka (křestním Liane) skončí v posteli s kongresmanem kvůli změně zákona o interupci. Ten jí ale řekne, že tohle má na starosti guvernér.
Šéf a kluci zůstanou uvezněni v nemocnici, protože sněhová bouře odřízla průsmyk. Mephisto je stabilizován na přístrojích. Ale začínají být problémy s proudem...
V South Parku probíhá nábor účinkujících do rekonstrukce zločinu (postřelení Mephista). Sněhová bouře je uvězní v budově, kde se zkouší a natáčí.
Laine Cartmanová se vyspí i s guvernérem a ten ji pošle za prezidentem ohledně interupčního zákona.
V nemocnici kluci a Šéf pomáhají doktorovi a sestře při operaci. Stan nablije do otevřeného hrudního koše. Dojde k výpadku proudu a naběhne záložní generátor, ale ten vydrží jen hodinu. Kenny je vyslán jako tým B, aby zapojil další záložní generátor. Ostatní sedí uvnitř, koukají na TV a pijou kakao.
V South Parku dostávají filmaři a účinkující hlad. Jimbo navrhuje, že budou někoho muset sníst, aby přežili. Tak se i stane.
Laine je v posteli s prezidentem a žádá ho o povolení interupce ve 40.trimestru a vypráví mu, jak to má chudák Eric těžké bez otce. Prezident (nikoli nepodobný Clintonovi) ji ale opraví, že se nejedná o interupci, ale o adopci. A ta je bez problémů.
Kenny prošel kanálem a vylezl na vzduch, všude je plno sněhu a mrzne. Postupuje k druhému záložnímu generátoru. Musí spojit dva tlusté elektrické kabely, ale chybí tam propojovací článek. Rozhodne se to propojit rukama, svým tělem. Umírá zabit proudem, ale nemocnice má elektřinu, takže Mephisto je zachráněn.
V South Parku Jimbo, Ned, starostka, pan Garrison už sežrali všechny filmaře. Sněhová vánice ustává a oni se můžou konečně prokopat ven.
Mephisto se probírá a říká, že ho určitě postřelil jeho bratr, že se ho pokouší zabít každý měsíc. Všichni se scházejí u Mephista, aby se konečně dozvěděli, kdo je otcem Erica Cartmana. Výsledek je šokující. Je to Liane Cartmanová, protože je hermafrodit, má mužské i ženské genitálie. Všichni chlapi se poblijou při představě, jak tenkrát na majdanu Liane ojeli. Otázka teda zní - kdo je matkou Erica Cartmana? Kurva drát!

SP_II_03

V hodině protidrogové prevence ("drogy jsopu špatné, áno...") pošle pan MacKey po třídě vzorek trávy (marihuany). Ten se ale nevrátí a pan Mackey je ze školy propuštěn.
Kyle zve kluky na obřízku Ike, jeho mladšího brášky. Když ale Stan zjistí, co to obřízka je a že mu rodiče chtějí nechat uříznout frantíka, rozhodne se, že Ika zachrání. Veme ho na nádraží a posadí ho na vlak do Nebrasky a že ho tam vyzvedne, až domluví rodičům. Z kostí a zbytků od řezníka udělá Ikeovu atrapu. Tu u něj doma roztrhá a sežere jejich pes a oba rodiče si myslí, že Ike je mrtvý. Na pohřbu u obřadu se Kyle doví, že Ike není jeho vlastní bráška, ale že je to adoptovaný Kanaďáněk. Nasere se, že chránil někoho, kdo není jeho krev, a prozradí, že Ike není mrtvý, ale že je v Kanadě.
Pan Mackey vyhozen ze školy toulá se městem. Vyhodili ho i z bytu. Jde spát do zapadlé uličky na zem. Je tam už jeden houmlesák a ten mu dá práska trávy. Mackeymu se to zalíbí. Pak narazí na bývalé studenty, které vyhodili kvůli drogám. Ti mu dají LSD a Mackey má pořádný trip - nafouklá hlava se mu vznáší po obloze.
Rodiče si dojedou pro Ika do Nebrasky a přivezou ho v pořádku zpátky. Pro pana MacKeyho zajede "komando A-Team" ze školy a dopraví ho do protidrogového centra.
Klukům nakonec rodiče vysvětlí, že obřízka je u Židů normální a že penis potom vypadá větší. Chcou ji pak i ostatní. Pan Mackey se vrací do školy.
Kenny umírá na pohřbu Ika, když spadne do prázdného hrobu a na něj žuchne náhrobní kámen.

SP_II_04

Do města přijíždí pojízdná knihovna s knihovníkem. Policista Barbrady je povolán k případu znásilnění několika slepic. Pachatel na místě zanechal písemný vzkaz, ale Barbrady ho nemůže přečíst a tak si něco vymyslí. Na druhý den jsou znásilněny další slepice. Na tiskovce k tomuto se Barbrady přizná, že neumí číst a psát. Odchází dočasně ze služby a začne s klukama chodit do školy. Ve městě zavládne nepořádek, chaos a rabování, Kenny je zabit při řádění. Cartman se stane policejním pomocníkem a jezdí na trojkolce, má policejní zrcadlovky a obušek.
Barbrady se pomalu naučí trochu číst a s pomocí kluků vymyslí plán, jak "milovníka slepic" dostat (ten jim totiž nechá vkaz, kde udeří příště). V udanou dobu a an udaném místě Barbrady a kluci čekají na další řádění milovníka slepic. Jako návnadu mají jednu slepici. Když se otočí, zmizí. Jediná možnost je nedaleké křoví. Tam objeví knihovníka v masce. Ten se přiznává, že slepice znásilňoval a že to byl jeho plán, jak přimět Barbradyho naučit se číst.
Kenny umírá v závěrečných titulcích, když na něj spadne strom.

SP_II_05

Děti hrajou ve škole vybíjenou (Šéf je trenér) a Kyle dostane pecku do nosu a spustí se mu krev. Šéf ho pošle za školní zdravotní sestrou slečnou Gollemovou. Všechny děti se vyděsí, prý je zlá a ještě se od ní nikdo nevrátil. Kyle sedí na ošetřovně, klepe se strachy. Přicháází sestra a Kyle se usměje, protože se zdá milá a hodná. Pak se ale otočí a Kyle se šíleně vyděsí a začne řvát, protože uvidí, že sestra má na jedné straně tváře přirostlé mrvé embryo.

SP_II_06

SP_II_07

SP_II_08

SP_II_09

SP_II_10

SP_II_11

SP_II_12

SP_II_13

SP_II_14

SP_II_15

SP_II_16

SP_II_17

SP_II_18

SP_V_10

Vše začíná ve škole, kde se kluci právě fotí na třídní fotku. Kenny si na focení oblíkne obráceně kombinézu, takže má místo hlavy prdel. Z toho má Cartman obrovskej záchvat smíchu a tak se nemůže dočkat, až fotka vyjde. Když se o čtyři dny později fotky rozdávají, Butters zůstane po škole za kazení fotky svym blbym ksichtem. Kennyho fotka Cartmana rozesměje natolik, že se ji rozhodne ukázat na veřejnosti, aby ji vidělo co nejvíce lidí. A tak jde do mlíkárny a chce, aby dali Kennyho fotku na každý mlíko. Ředitelce řekne, že je to ztracený syn, který se ztratil svym rodičům. Když si potom jedna ženská ve Wisconsinu koupí mlíko a vidí Kennyho fotku, myslí si, že je to její syn. Ona má totiž opravdu prdel místo hlavy a taky se jí ztratil syn. A tak i se svým manželem odjede do South parku hledat ztraceného syna... No nakonec se zjistí, že jejich syn je Ben Afleck. Tzn., že má prdel místo hlavy!
P.S.: Ještě dodat, že když Cartman vidí ty lidi s prdelema, rupne mu pojistka a ztratí smysl pro humor a všichni se ho snaží rozesmát. Nakonec ho rozesměje až smrt Kennyho, kterého přejede motorka.

[napsal Lukáš - lucasl@volny.cz]